خانه » یادداشت » احمدرضا مصور: ” وادی حیرت ۲″

احمدرضا مصور: ” وادی حیرت ۲″

استقرار اسلام با همه مختصات آن
خدا حفظت کند آقا !جملاتت را که می شنوم تازه می فهمم بعضی مان چقدر دیر می فهمیم .
در مطلب قبلی تلاش کردم بنویسم که در هنگام حیرت ممکن است بین انبوه هجمه و شبهه و مسئله گیر کنیم و در تشخیص چه باید کرد د چار کج فهمی ، بد فهمی و حتی نفهمی شویم.
همه کسانی را که این مطلب را میخوانند دعوت می کنم حتما سخنان رهبر فرزانه انقلاب در دیدار رمضانی با مسئولین و دانشجویان را مروری چند باره کنندکه بنظرم هر انچه که لازم بود را گفتند.
اگر شما بخواهید از انقلاب اسلامی دفاع کنید باید خود انقلابی باشید و این نکته بدون انکه محکمات انقلاب را بشناسید و از عمق جان انها را قبول داشته باشید میسر نخواهد شد .و همه مشکلات از همین جا شروع میشود که برخی خود انقلابی نیستند یا محکمات را نمیشناسند و یا اعتقاد قلبی به این اصول نداشته یا ندارند.
در این نوشتار و مطالب بعدی تلاش میکنم این اصول به همراه وضعیت نگرشهای موجود نسبت به آنها را توضیح دهم که بنظرم اگر درست بیان و درست فهمیده شود از پس گرد و غبار فتنه ها و جنگ نابرابر حق و باطل میتوان راه روشن و مقصد درست را دید.
۱-انقلاب بدون اسلام و التزام به آن معنا ندارد
شاید بنظر بیاید که این حرف انقدر بدیهی است که نیاز به واگویی ندارد اما باید گفت که این اصل از بزنگاه هایی است که خیلی ها از ان نمره قبولی نمی گیرند آنجا که پای دنیا و موقعیت و خانواده و فرزند وخیل دلبستگی ها در میان است باید به این موضوع اصرار کنیم که ما انقلاب کردیم تا اسلام با همه مختصات آن پیاده شود .
آیا اکنون همه ما حاضریم بدون خجالت این آرمان را با صدای بلند تکرار کنیم؟

“هدفهای انقلاب چیست؟در درجه اول حاکمیت اسلام است
۶/۳/۹۵
یکی از کارهای مهم جبهه ضد انقلاب در طول تاریخ این بوده که سعی کند ارزشهای انقلاب را کم رنگ کند
۲۳/۴/۹۳ مقام معظم رهبری